Metal Arşiv Dolap Sistemleri ile dosyalarınızı güvende tutabilir ve alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Çalışma alanlarında arşiv dosyalarının daha az yer kaplaması ve istenilen renk – boyut seçenekleri ile projelerinizde daha fazla çalışma alanı elde etmenize olanak verir.

Tüm çalışma alanlarında kullanılabilen kompakt arşiv depolama sistemleri, yangından korunması istenilen evraklar ile daha fazla veri güvenliği elde etmek istediğiniz alanlarda kullanımı optimum bir depolama sistemidir. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile mimari projelerinizde tasarım kolaylığı sunar.

Metal Dolaplar

Tekli Kompakt Metal Arşiv Sistemleri

Metal Kompakt Arşiv Dolap Sistemleri, yüksek güvenlikli kilitleme sistemiyle, hem alandan tasarruf etmenizi sağlarken hem de alan sorununuz minimize etmenize destek vermektedir.

Tekli Sistemler
Metal Dolaplar

2’li Kompakt Metal Arşiv Sistemleri

Metal Kompakt Arşiv Sistemleri, Ofis alanlarınıza göre projelendirilip tasarım ve renk seçme imkanı sunmaktadır.

2’li Sistemler
Metal Dolaplar

3’lü Kompakt Metal Arşiv Sistemleri

Tüm çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan metal arşiv dolapları, ihtiyaçlarınıza göre dizayn etme imkanı sunmaktadır.

3’lü Sistemler
Metal Dolaplar

4’lü Kompakt Metal Arşiv Sistemleri

Kurumsal arşivleme sistemlerini bulabileceğiniz Çağın Ofis metal dolap sistemleri, tüm depolama gereksinimlerinizi karşılamkatadır.

4’lü Sistemler
Metal Dolaplar

5’li Kompakt Metal Arşiv Sistemleri

Metal Kompakt Arşiv Sistemleri, tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı yapısına göre ve istenilen renk seçeneklerine göre projelendirilebilmektedir.

5’li Sistemler
Metal Dolaplar

6’lı Metal Arşiv Sistemleri

Çalışma alanından tasarruf etmenizini sağlayan Çağın Ofis metal arşiv sistemleri sayesinde çalışma ortamınız için daha fazla geniş çalışma alanı elde edilebilmektedir.

6’lı Sistemler
Add to cart
WhatsApp