Üniversiteler, okullar, kamu ve tüm sosyal alanlar için metal ve ahşap kütüphane sistemleri istenilen renk ve ölçüye göre projelere özel üretimi gerçekleştirilmektedir. 

Ergonomik ve estetik dizayn anlayışıyla üretilen kütüphane sistemleri, kullanıcıların kitaplara erişim kolaylığı sağlaması amacıyla çift ve tek yönlü olarak üretilmektedir.

Metal Dolaplar

Tek Yönlü Kütüphane Sistemi

Metal ve Ahşap Kütüphane sistemleri, kütüphaneler için çok fonksiyonlu kullanım, ideal ve optimum alternatif çözümler sunar.

Tekli Kütüphane Sistemi
Metal Dolaplar

Çift Yönlü Kütüphane Sistemi

Kütüphane Sistemleri, Ofis alanlarınıza göre projelendirilip tasarım ve renk seçme imkanı sunmaktadır.

Üçlü Çift Yönlü Kütüphane
Metal Dolaplar

Çift Yönlü Kütüphane Sistemi

Tüm çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan metal kütüphane sistemleri, ihtiyaçlarınıza göre dizayn etme imkanı sunmaktadır.

İkili Kütüphane Sistemi
Metal Dolaplar

Çift Yönlü Kütüphane Sistemi

Kütüphane, okullar, üniversiteler, kamu ve sosyal tüm alanlarda kullanılan Çağın Ofis Kütüphane sistemleri, tüm kitaplık gereksinimlerinizi karşılamaktadır.

İkili Çift Yönlü Kütüphane
Metal Dolaplar

Periyodik Kitaplık

Kütüphane Sistemleri, tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve altılı yapısına göre dizayn edilebilir ve istenilen renk seçeneklerine göre projelendirilir.

Periyodik Kitaplıklar
Metal Dolaplar

Ahşaplı Periyodik Kitaplık

Kütüphane, kitaplık ve dergiliklerde, Çağın Ofis kütüphane sistemleri sayesinde istenilen çok amaçlı özellikler uyarlanabilmektedir.

Periyodik Kitaplıklar
Add to cart
WhatsApp