Yönetici Çalışma alanlarına özel tasarlanan Wave; Minimal tasarımı, ince detayları ve güçlü konstrüksiyon yapısı ile ofisiniz’e pozitif enerji katıyor.

Takımda Ahşap ve metal malzemenin yanı sıra ofisinizin havasını değiştiren, pozitif enerji veren özel kesim mermer kullanılmıştır.

Üst enerji ve connection bağlantı elemanlarıyla modern hayatta ihtiyaç duyulan tüm elektronik bağlantılar emrinize hazır bulunmaktadır.

Wave, çağdaş bir tasarım anlayışının yanında masif ahşap, mermer ve deri malzemenin bir araya getirildiği usta ve zarif bir mobilya işçiliğinden elde edilmiştir. 

Metal ayakların sade ve özgün işçiliği ile beraber daha farklı ve prestijli çalışma alanların alışkanlıklarınız ve motifleriniz ile uyum için ferah bir çalışma ortamı oluşmasına imkan sağlamaktadır.

Tüm bu detaylar ise bir yöneticiyi çok daha güçlü ve özgüven sahibi yapar. Geniş depolama alanları ile kombinasyonu, ferah bir  ofis çalışma ortamı oluştururken, bu ahenkli birleşim mimari dizaynın ortak bir dil ile dekore edilmesini imkan sağlamaktadır.

BENZER ÜRÜNLER

Add to cart
WhatsApp