Birçok işletmede kullanılan ve düzenlenen toplantılar için tercih edilen toplantı masaları, ofis mobilyaları içerisinde önemli bir yere sahiptir. İşletmelerin kendi alanlarına uygun olarak tercih ettikleri toplantı masalarında fonksiyonel kullanım büyük önem barındırır. Kalabalık toplantıların yapıldığı bu mobilyalarda tasarım ve konfora özen gösterilmesi gerekir.

Toplantı odasının büyüklüğü, ofisinizin dekorasyon stili ve modellerin farklı özellikleri seçim konusunda sizlere olanaklar sunar. İdeal bir toplantı masasında herkes için rahat hareket alanı bulunmalıdır. Herkes birbirini görebilmeli ve rahatça oturabilmelidir. Seçilen masanın rengi de toplantı odası ve diğer mobilyalara uyum sağlamalıdır. Ofisinizi en iyi şekilde tasarlamak ve müşterileriniz ile toplantılar düzenleyeceğiniz alana özen göstermek en doğal hakkınız. Çağın Ofis mobilyaları ile siz de kurumsal imajınızı en iyi şekilde destekleyin. Mükemmel tasarımlara sahip toplantı masası modelleri, Çağın Ofis kalitesiyle sizlerle buluşuyor.

Çağın Ofis İle Keyifli Toplantı Mekanları Oluşturun!

Kare, dikdörtgen, ya da U Model. Hangi toplantı masası sizin için daha uygun? Alanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz ürünler kullanmak daha doğru olacaktır. Birçok modelimizde bilgisayar kullanımı için priz alanı aparatları yer almaktadır. Böylece toplantı sırasında şarj ya da bilgisayar bağlantısı için kısa sürede çözüm üretebilirsiniz. FORA ve WAVE modellerimiz, tasarımları ile dikkat çeken toplantı masası ürünleridir. Sadeliğin şıklığına yönelmek istiyorsanız ELDORADO modelini de inceleyebilirsiniz. Tüm modellerde farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Diğer mobilyalarımızda olduğu gibi toplantı masalarında da özenli ve titiz işçilik ile üretim sağlanmaktadır. Kişilerin özgürce hareket edebilecekleri alanlara sahip, dayanıklı ve şık toplantı masası çeşitlerini yukarıdan inceleyebilir ve ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız bulunuyorsa sağ tarafta yer alan canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Kurumsal firmaların toplantı kültürü için Çağın Ofis, sizlere uzun yıllardır inovasyonlu ürünleri ile hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Add to cart
WhatsApp